Rubriky
Nezařazené

Svatba v USA nebo v ČR?

Spousta z nás sní nebo snila o tom, vdát či oženit se jinde, než v rodné kotlince. A nevím jak pro vás, ale pro mne bylo vždy tím ideálním, perfektním, snovým a nezapomenutelným místem USA. Bohužel ale také nedosažitelným.

To se ale změnilo – od jisté doby už coby občané stabilizované země EU nepotřebujeme do Spojených států amreických vízum. Nahradilo jej pouhé administrativní povolení a díky Waiverově programu se tak do Severní Ameriky podívá dnes téměř každý, kdo projeví zájem a na stránkách amerického přistěhovaleckého úřadu vyplní několik řádků dotazníku.

Takže – co kdybychom toho využili a uspořádali svatbu v některém z míst snů? Miami Vice? Grand Canyon? New York?

Upřímně, je to jen na vás. Můžete si vybrat z kteréhokoliv místa a to je dnes už prosím realita, není to sen. Nežijeme ve skvělé době?

Budete potřebovat doklady, zejména platný cestovní pas, a někoho, kdo si vás vezme. Vše si postupně zařiďte (postupujte od toho složitějšího k jednoduššímu 🙂 a zažádejte o ESTU. Letenky jsou dnes levné, měli byste být schopni je pořídit do dvaceti tisíc korun za zpáteční letenku. A když už tam budete, nezapomeňte si naplánovat a hlavně tam strávit svatební cestu. Hodně štěstí!